Medicina

Medicina



Drugopom. akad. dr. Erika Zelko
Zaposlitev:E-naslov:
ZD Murska Sobota, ALMA MATER, MF Mariborzelko.e@siol.net
Javno zdravstvo (varstvo pri delu)pom. akad. dr. Jože Balažic
Zaposlitev:E-naslov:
Medicinska fakulteta UL, Inštitut za sodno medicinojoze.balazic@mf.uni-lj.si
pom. akad. dr. Jerneja Farkaš-Lainščak
Zaposlitev:E-naslov:
Splošna bolnišnica Murska Sobota in Nacionalni inštitut za javno zdravjejerneja.farkas@sb-ms.si
pom. akad. dr. Lijana Zaletel-Kragelj
Zaposlitev:E-naslov:
Medicinska fakulteta ULlijana.kragelj@mf.uni-lj.si
Mikrobiologija in imunologijapom. akad. dr. Mateja Horvat
Zaposlitev:E-naslov:
Bayer d.o.o.mateja.horvat@astellas.com
Nevrobiologijapom. akad. dr. Vita Čebašek
Zaposlitev:E-naslov:
Medicinska fakulteta ULvita.cebasek@mf.uni-lj.si
pom. akad. dr. Radovan Starc
Zaposlitev:E-naslov:
Klinični oddelek za kardiologijo, Klinični center, Ljubljanaradovan.starc@gmail.com
Onkologijapom. akad. dr. Cvetka Grašič Kuhar
Zaposlitev:E-naslov:
Onkološki inštitut, Ljubljanacgrasic@onko-i.si
Psihiatrijapom. akad. dr. Zdenka Čebašek-Travnik
Zaposlitev:E-naslov:
Psihiatrična klinika Ljubljana in Medicinska fakulteta v Ljubljanizdenka.cebasek@gmail.com
pom. akad. dr. Jože Magdič
Zaposlitev:E-naslov:
Zasebna zdravniška praksamagdic-psiha-magdic@siol.net
pom. akad. dr. Brigita Novak Šarotar
Zaposlitev:E-naslov:
Psihiatrična klinika, Ljubljanabrigita.novak@mf.uni-lj.si
pom. akad. dr. Saška Roškar
Zaposlitev:E-naslov:
Inštitut za varovanje zdravjasaskaroskar@gmail.com
Radiologijapom. akad. dr. Irena Sedonja
Zaposlitev:E-naslov:
Zdravstveni dom dr. Adolfa Drolca Mariborirena.sedonja@gmail.com
pom. akad. dr. Marija Šantl Letonja
Zaposlitev:E-naslov:
Splošna bolnišnica Murska Sobotamarija.santl@gmail.com
Reprodukcija človekapom. akad. dr. Alenka Erjavec Škerget
Zaposlitev:E-naslov:
Splošna bolnišnica Maribor, Laboratorij za medicinsko genetikoalenka.erjavec@ukc-mb.si
Srce in ožiljepom. akad. dr. Mitja Lainščak
Zaposlitev:E-naslov:
Splošna bolnišnica Celje; Univerza v Ljubljani, Medicinska fakultetamitja.lainscak@guest.arnes.si